Ana sayfa

Shenzhen Yucheng International Transport Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

HAKKIMIZDA


SHENZHEN YUCHENG ULUSLARARASI TAŞIMACILIK CO, LTD 2014 yılında Shenzhen'de kuruldu, ulaşım konusunda 9 yıldan fazla deneyime sahibiz, Ningbo, Şanghay, Xiamen ve Yiwu'da şube ve depomuz var, ayrıca LA, ABD'de Lojistik Şirketi kurduk. kliniğimize daha uygun hizmet sunmak.ABD'de depomuz yaklaşık 120.000 metrekaredir, depolama, etiketleme, dropshipping yapabiliriz.

 

Doğrudan uçuş, DDU/DDP kapıdan kapıya servis, Amazon Fba nakliye, kişisel adrese veya iş adresine teslimat ile Çin'den ABD'ye kargo nakliyesinde profesyoneliz. Ayrıca EMC, ZIM, Matson nakliye hattı, nakliye ile iyi bir işbirliğimiz var. deniz 11-14 gün, hava yoluyla nakliye 5-7 gün yapabiliriz, ayrıca DHL/UPS/FEDEX/TNT hizmeti gibi ekspres hizmetler de sunuyoruz. Vizyonumuz: Sınır ötesi küresel lojistikte ilk tercih olmak ABD'li müşteriler, üstün hizmet sağlamak ve ortaklarımız için değeri en üst düzeye çıkarmak, büyümeyi sağlamak ve birlikte verimli iş geliştirmek.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Shenzhen Yucheng International Freight Forwarding Co., Ltd. (YC-LOJİSTİK) 2014 yılında kurulmuştur ve 50'den fazla çalışanı bulunmaktadır. Esas olarak uluslararası ekspres, uluslararası hava ve Amazon FBA lojistik taşımacılığı ile uğraşmaktadır. Şirketin Ali Uluslararası İstasyonunda 5 Jinpincheng mağazası var. Güçlü reklam kaynakları ve yüksek kaliteli ulaşım kanalı kaynakları ile doğrudan yabancı müşterilere bakan şirket, müşterilere acente ticaret tedariki, fabrika denetimleri, profesyonel lojistik nakliye, tek elden tedarik lojistik hizmetleri sağlar ve müşterilere eksiksiz bir dış ticaret endüstrisi zinciri sunar. Hizmet şirketi, şirketin mevcut 30 dış ticaret ekibi üyesine sahiptir.

Shenzhen Yucheng International Transport Co., Ltd. Shenzhen Yucheng International Transport Co., Ltd. Shenzhen Yucheng International Transport Co., Ltd. Shenzhen Yucheng International Transport Co., Ltd. Shenzhen Yucheng International Transport Co., Ltd.
1 2 3 4 5
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Aracısı

İhracatçı

Satıcı

Markalar : YC-Lojistik

No. Çalışanları : >100

Yıllık satış : 80000000-20000000

Yıl kurulan : 2014

İhracat p.c : 80% - 90%